Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

Fall 2019 SCSCL
VENUE:  SCUFC West Complex

  Thursday, August 01, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175451  SCUFC West Complex  11:00 AM  5 UNITED FC 2001B Elite 7 vs.TFC 01/02 Boys Magenta119UB SCSCL (2001) Bracket

  Sunday, August 18, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 53555  SCUFC West Complex  11:00 AM  4 CFC05G Hendersonville 3 vs.JIYSC 2005G Red615UG SCSCL (2005) Bracket
 53576  SCUFC West Complex  03:00 PM  4 JIYSC 2005G Red 6 vs.CFC05G Hendersonville015UG SCSCL (2005) Bracket

  Saturday, August 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175423  SCUFC West Complex  11:00 AM  6 CESA 02/01B Challenge 1 vs.TFC 01/02 Boys Magenta219UB SCSCL (2001) Bracket
 175349  SCUFC West Complex  03:00 PM  4 CESA 03B Challenge 0 vs.Battery 03 USL Academy217UB SCSCL (2003) Bracket
 175438  SCUFC West Complex  05:00 PM  4 TFC 01/02 Boys Magenta 1 vs.CESA 02/01B Challenge219UB SCSCL (2001) Bracket

  Sunday, August 25, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175395  SCUFC West Complex  03:00 PM  6 SCUFC 02 Boys Challenge 2 vs.GPS Coastal Academy 2002 Boys Gold018UB SCSCL (2002) Bracket

  Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175298  SCUFC West Complex  09:00 AM  5 UNITED FC 2004B Elite 2 vs.Florence 04 B216UB SCSCL (2004) Bracket

  Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175393  SCUFC West Complex  11:00 AM  4 Battery 02 Black 1 vs.CESA Anderson 02B Challenge118UB SCSCL (2002) Bracket
 175324  SCUFC West Complex  03:00 PM  2 UNITED FC 2004G Elite 2 vs.Fleet 04 Navy316UG SCSCL (2004) Bracket
 175304  SCUFC West Complex  03:00 PM  4 SCUFC 04 Boys Premier Red 8 vs.CESA 04B Challenge116UB SCSCL (2004) Bracket
 53553  SCUFC West Complex  05:00 PM  2 SCUFC 05 Girls Premier 3 vs.CESA 05G Challenge315UG SCSCL (2005) Bracket
 53368  SCUFC West Complex  05:00 PM  6 Florence 07 B 5 vs.CESA 07B Select Black313UB SCSCL (2007) Bracket

  Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175295  SCUFC West Complex  05:00 PM  2 Florence 04 B 2 vs.CESA 04B Challenge016UB SCSCL (2004) Bracket

  Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175432  SCUFC West Complex  11:00 AM  6 UNITED FC 2001B Elite 2 vs.CRFC Sky 01 Boys519UB SCSCL (2001) Bracket

  Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175413  SCUFC West Complex  01:00 PM  2 Lakelands Toros 2002 Boys 2 vs.Charleston United 02 Boys Red318UB SCSCL (2002) Bracket

  Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175297  SCUFC West Complex  10:15 AM  4 SCUFC 04 Boys Premier Red 5 vs.Battery 04 Black116UB SCSCL (2004) Bracket
 175436  SCUFC West Complex  11:00 AM  3 TFC 01/02 Boys Magenta 1 vs.UNITED FC 2001B Elite719UB SCSCL (2001) Bracket
 175398  SCUFC West Complex  11:00 AM  6 CESA Anderson 02B Challenge 0 vs.Charleston United 02 Boys Red518UB SCSCL (2002) Bracket
 303232  SCUFC West Complex  12:00 PM  4 SCUFC 04 Boys Premier Blue 2 vs.ESC 04 Boys Challenge416UB SCSCL (2004) Bracket

  Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175372  SCUFC West Complex  11:00 AM  1 CESA Anderson 03G Challenge 1 vs.Fleet 03 Navy517UG SCSCL (2003) Bracket

  Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175421  SCUFC West Complex  01:00 PM  2 SCUFC 02 Boys Challenge 3 vs.Battery 02 Black218UB SCSCL (2002) Bracket
 175433  SCUFC West Complex  01:00 PM  6 TFC 01/02 Boys Magenta 2 vs.CFC01B Blue119UB SCSCL (2001) Bracket

  Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 303233  SCUFC West Complex  11:00 AM  2 SCUFC 04 Boys Premier Blue 3 vs.CESA 04B Challenge116UB SCSCL (2004) Bracket
 175410  SCUFC West Complex  01:00 PM  2 CESA Anderson 02B Challenge 3 vs.GPS Coastal Academy 2002 Boys Gold118UB SCSCL (2002) Bracket
 175448  SCUFC West Complex  01:00 PM  4 CFC01B Blue 1 vs.TFC 01/02 Boys Magenta019UB SCSCL (2001) Bracket
 175403  SCUFC West Complex  01:00 PM  6 SCUFC 02 Boys Challenge 2 vs.Charleston United 02 Boys Red218UB SCSCL (2002) Bracket
 175359  SCUFC West Complex  03:00 PM  2 SCUFC 03 Girls Premier 2 vs.CESA 03G Challenge117UG SCSCL (2003) Bracket
 53566  SCUFC West Complex  03:00 PM  5 SCUFC 05 Girls Premier 4 vs.CFC05G Hendersonville115UG SCSCL (2005) Bracket

  Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175336  SCUFC West Complex  09:00 AM  4 UNITED FC 2004G Elite 1 vs.SCUFC 04 Girls Premier216UG SCSCL (2004) Bracket
 175357  SCUFC West Complex  11:00 AM  2 Fleet 03 Navy 6 vs.CESA Anderson 03G Challenge017UG SCSCL (2003) Bracket
 175474  SCUFC West Complex  11:00 AM  4 Fleet 01 Navy 0 vs.CSA Palmetto King - G19U119UG SCSCL (2001) Bracket

  Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175363  SCUFC West Complex  09:00 AM  2 CESA 03G Challenge 0 vs.Fleet 03 Navy517UG SCSCL (2003) Bracket
 175257  SCUFC West Complex  11:00 AM  5 TFC 07 Girls 4 vs.CESA 07G Challenge013UG SCSCL (2007) Bracket
 175419  SCUFC West Complex  01:00 PM  4 Charleston United 02 Boys Red 0 vs.CESA Anderson 02B Challenge118UB SCSCL (2002) Bracket
 175361  SCUFC West Complex  03:00 PM  2 SCUFC 03 Girls Premier 3 vs.CSA Palmetto King - G17U017UG SCSCL (2003) Bracket
 175378  SCUFC West Complex  03:00 PM  3 Fleet 03 Navy 6 vs.CESA 03G Challenge017UG SCSCL (2003) Bracket
 304021  SCUFC West Complex  03:00 PM  5 SCUFC 04 Boys Premier Blue 1 vs.UNITED FC 2004B Elite116UB SCSCL (2004) Bracket
 53584  SCUFC West Complex  05:00 PM  2 SCUFC 05 Girls Premier 1 vs.CASA Pride 05 Girls Premier115UG SCSCL (2005) Bracket

  Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175332  SCUFC West Complex  11:00 AM  1 CESA 04G Challenge 2 vs.Fleet 04 Navy516UG SCSCL (2004) Bracket
 175331  SCUFC West Complex  11:00 AM  6 UNITED FC 2004G Elite 0 vs.DISA Gators216UG SCSCL (2004) Bracket
 175364  SCUFC West Complex  03:00 PM  2 SCUFC 03 Girls Premier 2 vs.UNITED FC 2003G Elite117UG SCSCL (2003) Bracket

  Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 176588  SCUFC West Complex  11:00 AM  1 KOSA 05 Boys Gold 0 vs.UNITED FC 2005B Elite515UB SCSCL (2005) Bracket
 175414  SCUFC West Complex  11:00 AM  4 CESA Anderson 02B Challenge 6 vs.Battery 02 Black018UB SCSCL (2002) Bracket
 175313  SCUFC West Complex  11:00 AM  6 Florence 04 B 0 vs.UNITED FC 2004B Elite116UB SCSCL (2004) Bracket
 175408  SCUFC West Complex  03:00 PM  2 Battery 02 Black 0 vs.Lakelands Toros 2002 Boys718UB SCSCL (2002) Bracket
 176586  SCUFC West Complex  03:00 PM  3 CFA Pachuca 05 6 vs.KOSA 05 Boys Gold115UB SCSCL (2005) Bracket
 175339  SCUFC West Complex  03:00 PM  6 UNITED FC 2003B Elite 1 vs.Battery 03 USL Academy217UB SCSCL (2003) Bracket

  Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 53379  SCUFC West Complex  11:00 AM  1 Battery 07 USL Academy 7 vs.CESA 07B Select Black113UB SCSCL (2007) Bracket
 175431  SCUFC West Complex  11:00 AM  6 TFC 01/02 Boys Magenta 1 vs.CASA Pride 01 Boys Premier319UB SCSCL (2001) Bracket
 175366  SCUFC West Complex  01:00 PM  2 SCUFC 03 Girls Premier 6 vs.CESA Anderson 03G Challenge117UG SCSCL (2003) Bracket
 175367  SCUFC West Complex  01:00 PM  4 Fleet 03 Navy 1 vs.CSA Palmetto King - G17U317UG SCSCL (2003) Bracket
 53374  SCUFC West Complex  01:00 PM  5 Battery 07 Black 0 vs.CESA 07B Challenge213UB SCSCL (2007) Bracket
 175195  SCUFC West Complex  05:00 PM  4 CESA 07B Challenge 1 vs.SCUFC 07 Boys Pre113UB SCSCL (2007) Bracket
 53348  SCUFC West Complex  05:00 PM  5 CESA 07B Select Black 1 vs.Battery 07 Black013UB SCSCL (2007) Bracket
 175446  SCUFC West Complex  05:00 PM  6 CASA Pride 01 Boys Premier 2 vs.TFC 01/02 Boys Magenta219UB SCSCL (2001) Bracket

  Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175404  SCUFC West Complex  09:00 AM  4 Lakelands Toros 2002 Boys 0 vs.GPS Coastal Academy 2002 Boys Gold318UB SCSCL (2002) Bracket
 175389  SCUFC West Complex  01:00 PM  2 GPS Coastal Academy 2002 Boys Gold 0 vs.CESA Anderson 02B Challenge218UB SCSCL (2002) Bracket
 175322  SCUFC West Complex  03:00 PM  4 Fleet 04 Navy 3 vs.CESA 04G Challenge216UG SCSCL (2004) Bracket

  Sunday, November 17, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175407  SCUFC West Complex  09:00 AM  4 SCUFC 02 Boys Challenge 1 vs.Lakelands Toros 2002 Boys018UB SCSCL (2002) Bracket
 175483  SCUFC West Complex  09:00 AM  6 Fleet 01 Navy 2 vs.CESA 02/01G Challenge019UG SCSCL (2001) Bracket
 175310  SCUFC West Complex  11:00 AM  4 CESA 04B Challenge 6 vs.Florence 04 B016UB SCSCL (2004) Bracket
 175473  SCUFC West Complex  01:00 PM  2 CESA 02/01G Challenge 1 vs.Fleet 01 Navy219UG SCSCL (2001) Bracket
 175343  SCUFC West Complex  01:00 PM  3 Battery 03 USL Academy 3 vs.CESA 03B Challenge117UB SCSCL (2003) Bracket
 175392  SCUFC West Complex  01:00 PM  5 Charleston United 02 Boys Red 3 vs.Lakelands Toros 2002 Boys218UB SCSCL (2002) Bracket

  Tuesday, December 31, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 175300  SCUFC West Complex  05:00 PM  3 Battery 04 Black   vs.CESA 04B Challenge 16UB SCSCL (2004) Bracket